ORŁY BIEGOWE - Podejmij wyzwanie !!!

Nowatorski pomysł połączenia aktywności w trzech do tej pory różnych biegach, na różnych dystansach, wchodzi w życie. Zapisy do każdego z biegów już trwają!

„Orły biegowe” nowatorski pomysł przygotowany z myślą o amatorach biegów dystansowych w Polsce wchodzi w kolejną fazę. Trwają zapisy do wszystkich trzech wydarzeń: Maratonu Dębno, Hunters Grodziskiego Półmaratonu „Słowaka” i Międzynarodowego Biegu po Plaży w Jarosławcu.

Przypomnijmy, każdy z uczestników, który zgłosi się i dobiegnie w tym roku do mety maratonu, półmaratonu i 15-ki w części wytyczonej po nadbałtyckiej plaży zdobędzie tytuł biegowego Orła, specjalny niepowtarzalny medal inspirowany historycznymi godłami związanymi z najważniejszymi okresami w historii Polski oraz zapewni sobie udział w specjalnym wielkim finale w Jarosławcu – dedykowanym tylko i wyłącznie osobom, które zdecydują się na udział w tej nowatorskiej formule rywalizacji.

Zapisy do każdego z tych wydarzeń trwają na stronie www.datasport.pl

I najważniejsze, zgłoszenie udział i ukończenie Maratonu Dębno daje gwarancję przyjęcia śmiałków do Hunters Grodziskiego Półmaratonu „Słowaka”. Ukończenie tych dwóch z kolei – gwarantuje miejsce w Biegu po plaży. W tym wypadku uczestnicy „Orłów Biegania” będą przyjmowani na zasadach pierwszeństwa, niezależnie od ewentualnych decyzji związanych z limitami uczestnictwa w wyżej wskazanych biegach.

Do swobodnego wykorzystania przekazujemy Państwu materiały wideo i audio z wypowiedziami głównych organizatorów wszystkich trzech wydarzeń, gospodarzami Dębna, Grodziska Wielkopolskiego i Postomina – odpowiedzialnego za Bieg po Plaży.

To wypowiedzi burmistrza Grodziska Wielkopolskiego Piotra Hojana, burmistrza Dębna Grzegorza Kulbickiego i wójta Postomina Janusza Bojkowskiego.
„Orły biegowe” to wyzwanie dla każdego miłośnika zdrowego stylu życia, zaczynamy już 10 kwietnia najdłuższą próbą w Dębnie, 12 czerwca widzimy się w Grodzisku Wielkopolskim, cykl kończąc 3 lipca w Jarosławcu.

organizatorzy cyklu
Maraton Dębno
Hunters Grodziski Półmaraton „Słowaka”
Bieg po Plaży w Jarosławcu

Wypowiedzi audio i video:

 

Piotra Hojana – burmistrza Grodziska Wielkopolskiego

video

https://we.tl/t-N2F0rjkC5x

audio

https://we.tl/t-YW9u4YcBBU

 

Grzegorza Kulbickiego – burmistrza Dębna

video

https://we.tl/t-RXgbh6jNyZ

audio

https://we.tl/t-7vlo79AhEj

 

Janusza Bojkowskiego – wójta Postomina

video

https://we.tl/t-cl29Kobtb0

audio

https://we.tl/t-5qqsGhr37R

 

burmistrzowie wspólnie

video

https://we.tl/t-15Mja4xsGZ


Drukuj