Współpraca z Totalizatorem Sportowym i marką LOTTO to już tradycja !!!

TS NOWY BOK 2 22.03

     Totalizator Sportowy jako nasz partner poza wsparciem biegu przyjedzie do Jarosławca z „Mobilnym Muzeum”.

     Od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-19:00 zapraszamy Państwa do strefy Totalizatora Sportowego, właściciela marki LOTTO.

     Koło Latarni Morskiej w Jarosławcu będzie dostępne dla wszystkich odwiedzających do mobilnej kolektury oraz do odwiedzenia za darmo Muzeum Mobilnym Totalizatora Sportowego, które powstało z okazji 65-lecia istnienia spółki. Muzeum to specjalny pojazd zawierający wyjątkową ekspozycję, stanowi połączenie bogatej przeszłości przedsiębiorstwa z najnowocześniejszymi rozwiązaniami.


    Dzięki prezentacjom multimedialnym oraz eksponatom, odwiedzający mogą lepiej poznać historię spółki. Umożliwia to wirtualny spacer po Studio LOTTO oraz sekcja historyczna, która obrazuje przekrój gier Totalizatora Sportowego. Będzie można tutaj zobaczyć historyczne plakaty, kupony oraz archiwalne zdjęcia z kolektur. Chętnych organizatorzy zachęcają do sprawdzenia swojej sportowej wiedzy w specjalnym quizie oraz udokumentowania swojej wizyty w zainstalowanej w muzeum fotobudce.
Do startu zostało tylko 5 dni !!! Dla spóźnialskich udostępniamy możliwość zapisania się w Jarosławcu. Sekretariat (hala sportowa przy SP w Jarosławcu) czekać na Państwa będziemy w sobotę w godz. 18:00-21:00 i w niedzielę od godz. 7:00. Do zobaczenia !!!

#biegpoplazy #jarosławiec #lotto #totalizatorsportowy #gminapostomino

 

lotto

 DSC7571 Large

MUZEUM 1

MUZEUM 3

MUZEUM 5MUZEUM 4

MUZEUM 6

 


Drukuj